Гольфи та водолазки

 Історично так склалося, що елемент одягу такий як гольф чи водолазка виник в результаті необхідності захисту шиї драйверів. Пізніше його почали використовувати авіатори і автогонщики. В повсякденний стиль гольф увійшов завдяки дизайнеру Пєру Кардену. Це дало поштовх для появи в гардеробі як чоловіків так і жінок зручного тонкого светра з комір...

 Історично так склалося, що елемент одягу такий як гольф чи водолазка виник в результаті необхідності захисту шиї драйверів. Пізніше його почали використовувати авіатори і автогонщики. В повсякденний стиль гольф увійшов завдяки дизайнеру Пєру Кардену. Це дало поштовх для появи в гардеробі як чоловіків так і жінок зручного тонкого светра з коміром. На заміну шерстяним тканинам для пошиття гольфів почали використовувати синтетику, а пізніше м’які та еластичні коттон та віскозу (трикотажні водолазки) для кращого облягання фігури та захисту в холодну погоду.

 Светр гольф в класичному виконанні має довгий рукав та горловину, яка складається у кілька разів чи простою стійкою. З поширенням моди на гольфи розширився і модельний ряд. Так, зараз ми можемо гольфи купити з призібраною горловиною; з вузькими довгими манжетами на рукавах; з коротким рукавом; а також оздоблені.

 Гольф водолазку можна поєднувати з брюками та спідницями різного фасону. В доповненні з піджаками, жилетами, болеро та джемперами гольфи пасуватимуть як для класичного ділового образу так і для відпочинку завдяки варіації кольорів та моделей.

Докладніше

Гольфи та водолазки Товарів у наявності: 4

Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Показані 1 - 4 із 4 пунктів