Легінси

Легінси можна вважати призабутим предметом гардеробу, який новим витком увійшов в сучасні модні тенденції. Легінси налічують досить значну кількість моделей. Так, можемо бачити легінси зі шкіри, з трикотажу, комбіновані в поєднанні зі вставками із сіткової тканини, з ажурними вставками, з розрізами. Окремим різновидом виступають джегінси – це ле...

Легінси можна вважати призабутим предметом гардеробу, який новим витком увійшов в сучасні модні тенденції. Легінси налічують досить значну кількість моделей. Так, можемо бачити легінси зі шкіри, з трикотажу, комбіновані в поєднанні зі вставками із сіткової тканини, з ажурними вставками, з розрізами. Окремим різновидом виступають джегінси – це легінси з принтом-імітацією джинсів часом декоровані. Підвищена увага до джегінсів викликана, насамперед, м’якістю матеріалів та зручністю носіння. Легінси приємно облягають фігуру з легким ефектом підтягування, завдяки вмісту лайки чи спандексу. При відсутності застібок і деталей вони не перетягують фігуру і не стискають, завдяки складу з бавовни чи шерсті – захищають в холодну погоду.

Легінси поєднують платтями, подовженими светрами, з туніками, джемперами, жіночими сорочками, що в тандемі з балетками, ботильйонами, туфлями створить стильний цікавий образ. Володаркам пишних фігур корисно буде використовувати багатошаровість в поєднанні з легінсами. Стрункі дівчата можуть поєднати джегінси з короткими футболками, топами, кофтами.

Сміливо експериментуйте, покладаючись на дзеркало і власні відчуття.

Докладніше

Легінси Товарів у наявності: 3

Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Показані 1 - 3 із 3 пунктів